Manuel Hiyerarşi Oluşturma Masası

İlaçların satılabilir bir taşıma birimine (shrink, kutu, koli, palet v.b) dahil olması durumunda, satış veya sevkiyat operasyonlarında taşıma birimine dahil olan ilaçların karekod bilgilerine kolayca ulaşabilmek gerekmektedir. Bu nedenle oluşturulan taşıma birimleri içerisindeki karekod bilgilerini işaret eden lineer bir barkod (SSCC) taşır.

Manuel hiyerarşi oluşturma masası ile (Aggregation Station – Read Table) taşıma birimi içerisindeki ilaçların karekodlarını saniyenin küçük bir kesrinde toplu olarak okuyabilirsiniz. Okunan karekod bilgileri ile hedeflenen sayıya erişildiğinde manuel veya otomatik olarak taşıma birimlerine etiketlerin yapıştırılması sağlanabilir. Operasyonun gerekliliğine göre oluşturulan SSCC kodları okuyucular ile doğrulanabilmektedir.

Farklı ebat ve özelliklerde tasarlana bilen manuel hiyerarşi oluşturma masaları, operasyonlarınıza bir gün gibi kısa bir sürede entegre olabilmektedir. Ülkemizde geçerli olan paket transfer sistemi (PTS) formatında veriler oluşturabildiği gibi, dünyada uygulanmakta olan bir çok sistemin ihtiyacı olan hiyerarşik verileri de hazırlayabilir.

Shrink kaplanmış taşıma birimleri altından karekodların okunmak istenmesi durumunda aydınlatma ve çözümleme algoritmaları üzerinde değişiklik gerçekleştirilerek standart üründen daha yüksek başarım elde edilebilmektedir.

Okuma Alanı 400 x 300 mm
Kamera Çözünürlüğü2592 x 1944 px (5 Mpx)
Okunabilen Min 2D Kod Çözünürlüğü2.5 ppm
Okunabilen Min 1D Kod Çözünürlüğü2 ppm
Hat Kapasitesi (max.)(1)10 bundle dakika
Etiketleme TeknolojisiTermal transfer
Manuel TetikPedal veya buton ile
Otomatik TetikOpsiyonel (Fotosel Sensör)
Masa Yüzeyi304 serisi paslanmaz çelik
Çalışma Gerilimi220 V / 50 Hz
Standart Ölçüler (En/Boy/Yükseklik) (2)1200 / 1800 / 900 mm
(1) 10 ilacın bir bağ oluşturduğu senaryo için hesaplanmıştır.
(2) Operasyonun gerekliliklerine göre revize edilebilmektedir.