Otomatik Hiyerarşi Oluşturma Makinası

İlaçların belirli bir sayıda ve dizilimde bir araya getirilip şeffaf bir malzeme ile (shrink veya overwrap) kaplanması ilaç endüstrisinde sıkça uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sonucunda oluşan desteye bağ adı verilmektedir. İlaçların serileştirilmesinden sonra bu bağların satış operasyonlarını düzenleye bilmek için kapsadıkları karekodların bilgilerini işaret eden bir etiket taşımaları gerekliliği zorunluluğu doğmuştur.

Otomatik hiyerarşi oluşturma makinamız bağ içerisinde kalan karekodları akan bir hat üzerinde herhangi bir şeffaf malzemenin altından okuyabilmektedir. Okuduğu bilgiler ile hazırladığı SSCC kodu içeren hiyerarşi etiketini otomatik etiket aplikatörü ile uygulamakta, etiket üzerindeki SSCC kodunun varlığını kontrol etmekte ve bağda serileştirme yönünden bir kusur varsa otomatik olarak pinomatik yardımı ile reject etmektedir. Eğer bağ koliye veya palete giriyorsa bu hiyerarşilerde uygun sıraya göre hat yardımcı yazıcısından alınabilmektedir.

Endüstrinin tüm kalite gereksinimlerine göre tasarlanmış ve imalatı gerçekleştirilmiş olan sistem ile şeffaf malzeme altından karekod okuma problemine kalıcı bir çözüm üretebilir ve hat verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Okuma Alanı 300 x 300 mm
Kamera Çözünürlüğü2592 x 1944 px (5 Mpx)
Okunabilen Min 2D Kod Çözünürlüğü2.5 ppm
Okunabilen Min 1D Kod Çözünürlüğü2 ppm
Desteklenen AmbalajlarShrink ve Overwrap
Hat Kapasitesi (max.)(1)30 bundle dakika
Maksimum Akış Hızı 25 mt / dk
Hattan Ayırma MetoduManyetik piston ile süpürerek
Etiketleme TeknolojisiSıyırarak veya dokunarak etiketleme
Çalışma Gerilimi220 V / 50 - 60Hz
Çalışma Yüksekliği900 ± 50 mm
Standart Ölçüler (En/Boy/Yükseklik) (2)1200 / 1400 / 900 mm
(1) 15 ilacın bir bağ oluşturduğu senaryo için hesaplanmıştır.
(2) Operasyonun gerekliliklerine göre revize edilebilmektedir.