İlaç Takip Sistemi

İlaç Takip Sistemi projesi ilk olarak TİTCK tarafından 2008 yılında sektör ile paylaşılmıştır. İlerleyen süreçte kurumun ve sektörün birlikte çalışması sonucunda gerçek anlamı ile ilaç izlenebilirliğini garanti eden bir proje ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan proje ve uygulamaları Dünya’daki diğer ülkelere ilaç izlenebilirliği konusunda örnek olmuş ve diğer ülkeleri de bu konuda cesaretlendirmiştir.

Lanse edildikten çok kısa bir süre sonra İlaç Takip Sistemi projesinde ilaç endüstrisinin tedarikçisi olarak yer almayı başaran AGE, çok kısa bir zaman aralığında Türkiye’de ilaç Takip Sistemleri ve  izlenebilirliği konusunda çalışma yürüten güvenilir bir firma konumuna gelmiştir.

İlaç Takip Sistemleri ve  izlenebilirliği konusunda, tedarikçisi olduğu firmalara sunmuş olduğu anahtar teslimi ürünler ile sektörün çözüm arayışı içerisinde olduğu bir çok probleme çözüm üretmiştir. Ürünlerini geliştirirken İlaç Endüstrisinin yüksek kalite gereksinimi her zaman odağına almış ve bu eksende çalışmalarına devam etmiştir. Sunmuş olduğu çözümlerin devreye alınmasından sonraki süreçte ise müşterilerinin operasyonlarını mükemmelleştirme çalışmalarında proaktif bir rol oynamıştır.

AGE Türk İlaç Endüstrisi içerisinde direkt veya dolaylı olarak 100 den fazla firma ile İlaç Takip Sistemi çalışmaları yürütmektedir. İlaç Endüstrisi odaklı donanım ve yazılım çözümlerimizi size daha detaylı olarak anlayabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.