BİZ KİMİZ?

AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. yenilikçi teknolojileri kullanarak müşterilerine kaliteli ve etkin bir hizmet sunma odaklı çalışmalarına 2003 yılında Ankara’da başlamıştır. Kurulduğu tarihlerde odaklandığı  endüstriyel otomasyon yazılımları konusun da yaptığı çalışmaları, kısa bir zaman aralığında bir çok tıbbi tahlil laboratuvarı tarafından kullanılan ürünlere dönüştürmüştür. Firma faaliyet gösterdiği sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gözlemleyerek 2007 yılından bu yana “Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Otomasyonu”, “İlaç Takip Sistemi” ve “Sıcaklık Nem Takip Sistemleri” konusunda çalışmalar yapmaktadır. Deneyimli kadrosunun kazandırdığı ivme ile 10. Yaşını kutlayan firmamız bir çok kobinin yazılımsal ve donanımsal problemlerini kısa zamanda, kabul edilebilir maliyetler ile çözümleyip ulusal ve uluslararası projelerde çözüm sağlayıcı olarak yer almıştır .

Özellikle 2007 yılından itibaren Türkiye İlaç Endüstrisin’de ihtiyaç duyulan İlaç Takip Sistemi çözümlerine odaklanan AGE Bilgisayar Sistem ve Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti. geliştirdiği yazılımsal ve donanımsal çözümler ile endüstri tarafından beğeni toplamaya devam etmektedir. İlaç Endüstrisinden aldığı destek ile kendi üretim tesislerini kuran firmamız karekod baskısı ve agregasyon yapabilen ondan farklı modelde makina imalatı gerçekleştirmektedir. İmal ettiği makinaların avrupa ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracatını da yapmaktadır.

İlaç serileştirme makinalarında kazandığı endüstri uzmanlığını, checkweighter sistemleri, robotik pick & place uygulamaları, spesifik etiketleme uygulamaları alanlarına yönlendirmiş ve bu alanda da başarılı çözümlerde geliştirmiştir.

Diğer bir iş birimi olan Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri konusunda ise geliştirdiği ürünler ile sektöre yön veren firma olmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarda 300 den fazla 100 m2 den 50.000 m2 ye kadar değişen büyüklükte ortamın sıcaklık ve nem takibini başarı ile gerçekleştirmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için sicaklikolcer.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özet olarak Ankara ve İstanbul’da bulunan ar-ge ve üretim alanlarında, sağlık sektörüne odaklı çözümler üreten firmamız üstlendiği sorumluluğun bilincinde, hasta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak yazılımlar ve donanımlar geliştirmektedir.