Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

2017 yılında Tarım T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından başlatılan uygulama ile Bitki Koruma Ürünlerinin üretim, depolama ve dağıtım, kullanım aşamalarının izlenebilir olması hedeflenmektedir. Bu proje ile halk sağlığının korunması hedeflenmekte, merdiven altı üretimin önüne geçilmesi planlanmaktadır.

AGE İlaç Takip Sistemi projesinde elde etmiş olduğu deneyimler ile Bitki Koruma Ürünleri üreten firmalara anahtar teslimi serileştirme çözümleri sunmaktadır. Çözümlerinde yüksek hacimli süreğen üretim şartlarını odağından kaçırmayan AGE ile verimli ve kararlı serileştirme çözümlerine sahip olabilirsiniz.

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler

  • Şişe formundaki ambalajlar için standalone makina imalatı.
  • Üretim sahalarındaki şişe formunda üretim yapan hatlardaki etiketleme istasyonlarına karekod basan ve kontrolünü yapan ekipmanların entegrasyonunun projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması.
  • Poşet formundaki ambalajların üretimini yapan makinalara karekod basan ve kontrolünü yapan ekipmanların entegrasyonunun projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması.
  • İlk hiyerarşi seviyesinin kurulabilmesi için tasarlanan döner tepsi mekanizmasının (turn table) imalatı.
  • Karekodlama sonrasındaki koli, palet hiyerarşilerinin kurulabilmesi için gerekli olan ekipmanların entegrasyonunun projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması.
  • IT tabanlı Depolama, toplama ve dağıtım süreçlerinin serileştirme operasyonlarına göre yeniden analiz edilmesi ve gerekli yazılımların entegre edilmesi.
  • Bakanlık bünyesindeki sisteme üretim, satış, ihracat, iade süreçlerinin bildirilmesini sağlayan yazılımların temini.

AGE Türk İlaç Endüstrisi içerisinde direkt veya dolaylı olarak 100 den fazla firma ile İlaç Takip Sistemi çalışmaları yürütmektedir. İlaç Endüstrisi odaklı donanım ve yazılım çözümlerimizi size daha detaylı olarak anlayabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.